Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Könnyen ellehet helyezkedni...

Könnyen ellehet helyezkedni mérnök informatikusként?

Figyelt kérdés
Mérnök informatika szakra szeretnék járni, de csak akkor ha megéri. Diploma után eltudok majd vele helyezkedni? Mennyi az átlagfizetés?
2013. okt. 15. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem párom most kezdte a szakot, ott sokan mondták nekik, hogy ez egy keresett szakma, könnyű elhelyezkedni, és jó sokat lehet vele keresni.

Elvégezni annál nehezebb.

2013. okt. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az informatikus egy olyan szakma, ahol a tudást elsősorban magadnak kell megszerezned, az egyetem nem fogja megadni. Szóval ha csak elvégzed, akkor nem fogsz tudni elhelyezkedni, ha viszont érdekel az informatika és sokat foglalkozol vele szabadidődben, az egyetem alatt pedig már melózol szakmai gyakorlaton (nem csak a kötelező 6 hetet), és később is a folyamatos szakmai fejlődést keresed a munkahelyeden és azon kívül is, akkor nagyon jól fogsz keresni.
2013. okt. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
El. Jól. Csak legyél jó.
2013. okt. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!