Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A jogsi megszerzése akkor...

A jogsi megszerzése akkor most hogyan van?

Figyelt kérdés
Nos szeptemberben leszek 17 éves és szeretném meg csinálni a jogsit, úgy tudom hogy 16 9 hónapos kortól lehet elkezdeni a vezetés ami nekem jó is lenne mert akkor nyáron megtudom csinálni és így nem lóg bele a suliba. Persze a Kreszt meg az Eü-t azt még előtte tavasszal de az nem oszt,nem szoroz. Azonban hallottam olyat is hogy csak 17 éves kortól lehet elkezdeni vezetni a tanfolyamon, akkor ez hogy van? Persze azzal tisztában vagyok hogy 17 évesen fogják kipostázni a jogsim (ha sikerül) és onnantól kezdve vezethetek.

2013. okt. 20. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, gyakorlati oktatáson 17 éves korodtól vehetsz részt, de nem akarok hülyeséget mondani, inkább kérdezz rá az autósiskolánál, amit kinéztél magadnak!
2013. okt. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok, ezek szerint tévedtem, itt megnézheted, hogy van pontosan:

[link]

2013. okt. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az említett időpontokat napra pontosan kell érteni, azaz pl. a forgalmi vizsga leghamarabb csak a 17. születésnapunkon lehet, persze ha szerencséd van és nem hétvégére esik, amikor nincs vizsga.


FIGYELEM! Az említett életkorok alatt semmilyen indokkal sem lehet a tanulmányokat elkezdeni!


Akkor ez most melyiket jelenti? hogy 17 év alatt nem kezdhetek gyakorlaton vezetni? vagy csak 17 évesen rakhatom le a vizsgát de előtte elkezdhetek bejárni a gyakorlati vezetésre hogy pont kijöjjön szülinapra?

2013. okt. 21. 21:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Előtte vezethetsz már, de csak a 17. szülinapodon lehet először vizsgád. Biztosra mondom a húgom is most tanul vezetni, neki is hasonló volt a szitu.
2013. okt. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen:) Akkor megtudom csinálni a nyáron csak majd kb 2 hetet kell bemennem suliidőben:) ennek nagyonörülök:)
2013. okt. 23. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!