Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csajok, ti hogy oldjátok meg...

Csajok, ti hogy oldjátok meg a wc-zést, ha vannak fiú lakótársaitok is? Nekem ez olyan fura.

Figyelt kérdés
Nem a pisilésre gondolok :)
2013. okt. 21. 15:19
 1/7 anonim válasza:
68%
Bemész a mellékhelyiségbe és elvégzed a dolgod. Lehetőleg jól beillatosítod utána hogy ne legyen kellemetlen az osztálynak... Csak egy wc lesz? Jesszus.
2013. okt. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Másik albérletbe fogok költözni,ami koedukált es elég picike a lakás is,azert kérdeztem nyilván mert tipem sincs es ha nem muszáj nem akarom magam kellemetlenül érezni. Elég gyors az anyagcserém is
2013. okt. 21. 15:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Szobában TV max hangerőre, kimégy a wc-re, már előre beillatosítod, aztán mehet! ;)
2013. okt. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezen csak te izgulsz, a fiúknak nem lesznek ilyen aggályaik. Jó nagyokat fogna carni, a légfrissítőt el is felejtik, sőt a wc kefét is. Majd takaríthatsz utánuk.
2013. okt. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2 fiú lesz és velem együtt 2 lány
2013. okt. 21. 15:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem becsukod magad mögött az ajtót, és kész. Te nem látod, mi van kívül, más nem látja, mi van belül. Mi ebben a bonyolult? Téged is azzal etettek, hogy a fiúk azt hiszik, hogy a lányok nem járnak vécére?
2013. okt. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én megértem az aggályaid kérdező. A mai napig nem tudok úgy wc-zni, hogy bármelyik lakótársam ébren van, ez alól kivétel a párom, előtte nem szégyellem. Nem vagyok hangos, meg használok illatosítót is, csak egyszerűen bestresszelek, ha úgy érzem "figyelnek". Én úgy szoktam, hogy direkt korábban kelek mindenkinél reggel, és akkor megyek el. Ez ebben a hátulütő, hogy hétvégén sem alhatok soha addig ameddig akarok....
2013. nov. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!