Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gyakornoknak hány éves kortól...

Gyakornoknak hány éves kortól lehet menni?

Figyelt kérdés

valami magazin vagy hasonló helyre szeretnék menni (de nem biztos.Igazából bárhova szívesen megyek)de még nem vagyok 18 éves.

melyik az a minimum korhatár ami alatt nem lehet gyakornoknak menni??

lány



2013. okt. 26. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:

és ha még nem vagy 18 éves, akkor milyen végzettséget szeretnél felmutatni? 8 általános osztályt??

Véleményem szerint nem kell,hogy feltétlenül betöltsd a 18-at, talán 14 vagy 16 éves kortól lehet diákmunkát vállalni szülői engedély nélkül, de vmivel ki kellene tűnnöd ahhoz, hogy felvegyenek.. pl jól programozol, sok nyelven beszélsz

2013. okt. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jo akk nem gyakornoknak hìvjàk azt amire gondoltam.

Most nem tudom màshoz hasonlìtani mint aki làtta a carrie naplòjàt vagy a jane by designt.

2013. okt. 26. 13:06
 3/3 anonim ***** válasza:
újságírással kapcsolatos képzés mellett, vagy esetleg komm. és média szak mellett,vagy után. mindenképpen kell szíkirányú képzés, egy középsuliból nem tudsz ilyen helyekre jelentkezni,sokszor a diploma utolsó fél évéből keresnek gyakornokokat,erős interjús rendszeren keresztül, otdk,tdk,versenyek felmutatásával, ép perfekt angollal.
2013. okt. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!