Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mivel lehet jobban elhelyezked...

Mivel lehet jobban elhelyezkedni? Egy Mechatronikusi karbantartó vagy egy gépi forgácsoló? És egy jó szakma az többet ér mint egy éretségi?

Figyelt kérdés

2013. okt. 30. 10:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Utolsó kérdésre egy hatalmas és erős IGEN a válasz, sokkal többet ér, az érettségi a kutyát nem érdekli, legfeljebb az állami helyeken ér valamit. Egy céget az érdekli, hogy mennyire vagy jó a szakmádban, nem az, hogy tudod-e mikor volt a francia forradalom vagy, hogy tudsz-e verset elemezni, és egyéb haszontalan marhaságok...

CNC forgácsoló vagyok, érettségi után végeztem el, eddig 2 munkahelyem volt, minden interjúra hívás előtt megkérdeztem vigyem-e az érettségi bizonyítványt, azt mondták NEM KELL, CSAK A SZAKMAI... érdemes volt 4 évet gimiben rohadni... kapják be.

2013. okt. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!