Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » TÁMOP-os CNC Forgácsoló...

Rencsyke20 kérdése:

TÁMOP-os CNC Forgácsoló tanfolyamon milyen feladatokra lehet számítani a felvételi tesztben?

Figyelt kérdés
Kérlek ha vki tudja akkor segítsen már,hogy még is milyen feladatokra számíthatok!!! Nemtudok róla semmit mert életemben először most fogok ilyet csinálni mármint cnc-s!

2013. júl. 23. 11:57
 1/2 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne.
2013. aug. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

remélem még időben válaszolok ! nagyon könnyű a teszt.nekem sem volt eddig semmi közöm a gépészethez.mégis 40ből 4. helyen jutottam be.általános intelligenciát tesztelik csak.egyszerű matek és logikai feladatok illetve egy két műszaki rajzot kell felismerni.én ott csak tippmixeltem :D

most járok 2 hónapja a tanfolyamra és már megbántam,mert számomra elég nehéz.gondoljátok meg kétszer is,hogy akartok-e járni.ha kérdésetek van írjatok levelet és megpróbálok válaszolni

2013. aug. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!