Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Így matematika érettségizni?

Így matematika érettségizni?

Figyelt kérdés
Most váltottam iskolát csak 1. osztályos gimnazista vagyok, de lényegében azért tettem fel a kérdést mert idáig színtiszta 3-asra állok matekból. Pedig itthon is gyakorlok, az órákon általában értem miről is van szó, mégis ilyen rossz jegyet kapok. Ha már most ilyen rossz, akkor hogy gyakoroljak az érettségire, ti mit csináltatok? 4-est szeretnék majd 4.-ben..:s
2013. okt. 30. 11:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Simán meglesz ne aggódj.


Én is rengeteg gyakoroltam a matekot, világéletembe értettem is. EZt úgy képzeld el, hogy nem egy osztálytársamat a bukástól mentettem meg. /ha elmagyaráztam nekik akkor írtak 3-4 dogákat amúgy meg tele voltak 1-essel/ és 2-3 tanuló voltam belőle. Valamiért amikor a dogát megkaptam akkor mindig jól elrontottam a számításokat.


Érettségi után azért a tanár is megmondta, hogy azok a kettesek tényleg nem tükrözték a valódi tudásom.

2013. okt. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!