Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem bírom magamat rávenni a...

Nem bírom magamat rávenni a tanulásra, hogy tegyem?

Figyelt kérdés
Nagyon sok dolgozatot írok szünet után (sokat hiányoztam), és egyszerűen nincs energiám leülni és tanulni. Semmivel nem tudom magam rávenni, nektek mi segített vagy hogyan oldottátok meg?
2013. nov. 2. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdésedből ítélve eddig se sokat fordítottál elméd tartalmának gondozására.Mivel rendkívüli akaraterővel rendelkezel,azt csináld amit eddig:bízd a sorsra.
2013. nov. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyon kedves vagy, erős gimnáziumban tanulok és a szünetben nem igazán voltam itthon és a hétvégére maradt a sok tanulnivaló. mivel nagyon sok tantárgyból kell felkészülnöm, azt se tudom hol kezdjem, ezáltal még kedvem sincs nekiállni
2013. nov. 2. 13:07
 3/4 kyra20000 válasza:
80%

Nekem az válik be ha felosztom. Ha nagyon nincs kedvem tanulni akkor azt csinálom hogy kiválasztok egy tárgyat és azt tanulom egy két rövidebb pihenővel. Ha hétvégén tanulsz akkor oszd a tananyagot szombatira és vasárnapira. Mondjuk egyik nap a házit csinálod a másik nap tanulsz. Az is beválik ha suli után hazajössz nem azonnal tanulsz hanem egy két órát pihensz kikapcsolódsz. A tanulásnál segíthet a vázlatírás mert aközben a felét meg is tanulod, meg figyelni kell órán, és mindig egyél tanulás előtt.

Remélem tudtam segíteni sok sikert!

2013. nov. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!:)
2013. nov. 2. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!