Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pszichologus mennyi idore...

Pszichologus mennyi idore adhat igazolast? Legyszi aki tud segitsen nagyon fontos volna!

Figyelt kérdés

2013. nov. 2. 19:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"teletöm kemikáliával, antidepresszánsokkal, amik nélkül utána létezni sem tudsz."


Nos, par eve depresszios lettem. Mint kiderult, azon kevesek koze tartozom, akik kemiai depresszioban sznvednek, igy nekem kifejezetten jot tett, hogy gyogyszert szedetett velem, mivel a pszichoterapia az en esetemben ertelmetlen lett volna. A gyogyszerek nelkul rovid idon belul nem leteztem volna - a gyogyszeres kezeles viszont helyrehozott.

Nem kell tulzasokba esni.

2013. nov. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Most megint ki akarunk robbantani egy vitát arról, hogy a bölcsészek semmirekellő emberek? :D"


A pszichológiát, a legértelmesebb bölcsész szaknak tartom, DE megvannak a saját kompetenciái. Lelkecske ápolásra tökéletes, de komolyabb problémákat nem tud megoldani. Arra jó, hogy kevesebb teher esik a pszichiátriára, mert az egyszerűbb eseteket elviszi a pszichológus. Egy komoly depresszióval, vagy pszichózissal viszont semmit sem tud csinálni. Pont. És kifejtettem, hogy pont ezért nincsenek orvosi jogosultságai, ergó nem írhat igazolást.

Egy problémának pedig nem az a megoldása, hogy adunk egy igazolást a létezéséről, de annyiban tévedtem ezek szerint, hogy nem a pszichológus nem akarta megoldani a problémát, hanem te nem akartad, hogy a probléma megoldódjon. Úgy pedig nehéz segíteni.

2013. nov. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!