Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tanuljak meg egy verset...

Hogy tanuljak meg egy verset ha sehogyse megy?

Figyelt kérdés
segitenétek holnapra kell de nemmegy és jött az osztályünba egy helyes fiu és elötte nemakarom égetni magam h csak én bnem tudom 7v.sz-lenne :((((((
2013. nov. 3. 21:43
 1/10 anonim válasza:
Legyen csend a szobádba és koncentrálj a versre !
2013. nov. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát 100x elolvasod! Ennyi a titka! Fogadjunk ezt még nem tetted meg!
2013. nov. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
fúú...nálunk általában az osztály fele nem tudja, igy azért jobb létezni :D
2013. nov. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
tanuld két soronként és hangosan.
2013. nov. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Olvasd el sokszor, hangosan. Esetleg vedd fel valami hangrögzítő programmal és játszd le újra meg újra.
2013. nov. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
nekem az igazán sokat szokott segíteni, hogy ÉRTELMEZEM magát a verset és elképzelem mindazt, amit olvasok. nem tudom melyik verset kell megtanulnod, de biztosan szerepelnek benne tárgyak, színek, helyek. ezeket mind-mind el tudod képzelni. lásd magad előtt, mert úgy sokkal könnyebb memorizálni
2013. nov. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Hol vagy a névsorban?

Nálunk én az utolsók közt voltam,így mire hozzám értünk megtanultam,annyiszor mondták el.

2013. nov. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
tudod, az eddigi menoriterek tanulása helyett nem a kúráson kellett volna gondolkodnod
2013. nov. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Missi_Key válasza:
hát ha már ebbe a témakörbe került a kérdés akkor sztem sex közben gyorsabban tanul az ember :D
2013. nov. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:-) 27-en vagyunk én kb a 10-15-ik közt vagyok de menne csak aza bajom h közbe mindig csak gondolkodom teljesen eltérö dolllogrol
2013. nov. 7. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!