Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tanuljak meg bízni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tanuljak meg bízni a férfiakban?

Figyelt kérdés

Végre megismerkedtem valakivel, aki számomra minden szempontból tökéletes. Viszont állandóan olyanok járnak a fejemben, hogy mi van ha csak szívat, vagy mi van ha több csajjal ismerkedik egyszerre, stb. ...pedig nem adott rá okot, meg amúgy is még alig ismerem, de sajnos nem megy nálam ez a bizalom téma:(

Túl sok a rossz tapasztalat, még ha nem is velem történtek meg, de annyi minden rosszat hallok innen-onnan:/ Ti hogy tudtok bízni?

Ráadásul két hete találkozgatunk, bókol néha, de pl. még eszébe nem jutott megcsókolni, ezt sem értem miért, nem tűnik egy nyuszi típusnak.

24N


2012. júl. 22. 19:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Meg kell ismerni, nincs mese. a bizalmat meg kell szerezni, normális dolog, hogy most még nincs túl sok.
2012. júl. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Egyetértek. Lehet hogy csak azért nem csókol meg, mert ő is komoly kapcsolatot akar és meg akar ismerni.

Ne gondolj mindig a rossz dolgokra, mindenkinek megvan a maga hibája, de nem minden férfi komolytalan rossz ember.

2012. júl. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én pont az ellenkezője vagyok. Bízni szoktam az emberekben először, aztán ha ad rá okot, és nem csak félreértésről van szó, akkor meg elküldöm a fenébe és megszakítom vele a kapcsolatot.
2012. júl. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%

"még eszébe nem jutott megcsókolni"


Sajnos a logika így működik a nőknél:

- ha rád hajt, akkor szatír,

- ha nem hajt rád, akkor meg bu zi vagy impotens!!

2012. júl. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én is 24 éves lány vagyok, és én is így voltam ezzel a randizás dologgal évekig. Az vetett ennek véget, hogy találkoztam egy olyan férfivel, akinek a személyisége olyan izgalmas és szeretnivaló volt, és annyira kívántam a közelségét, hogy az a vágy, hogy vele legyek ezerszer erősebb volt a félelmeimnél. Felőlem otthagyhatott volna a következő nap, akkor is minden maradék percemet vele akartam volna eltölteni.


Szerintem ezeknek a félelmeknek egy sokkal erősebb pozitív érzés tud véget vetni.


24/N

2012. júl. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%

"Sajnos a logika így működik a nőknél:

- ha rád hajt, akkor szatír,"


Csak akkor szatír, hogyha a pasi csúnya vagy alacsony. Ha egy jópasi hajt rájuk, akkor ne aggódj, nem kiáltanak szatírt, hanem 10 perc ismeretség után a kocsiban lesz.opják.

2012. júl. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

nem mondom h már az első randi után meg kellett volna csókolnia, de már volt olyan helyzet amikor tök romantikus lett volna, de lényegtelen.:)

5# válaszoló neked főleg köszi. én így vagyok ezzel a sráccal, hosszú idő után végre valaki aki annyira érdekes, jó fej és izgalmas, még egy percig nem unatkoztam mellette, hogyha belegondolok, örömmel bevállalom h pofára ejt...de inkább hagyom, hogy a pozitív dolgok uralkodjanak el rajtam:)

2012. júl. 22. 20:23
 8/14 anonim ***** válasza:

Hatoska, így a libáknál működik, nem a nőknél. :)

Te még nem találkoztál nővel? Vagy csúnya vagy és alacsony?


Kérdező, ha ez a valaki valóban minden szempontból tökéletes lesz számodra, akkor észrevétlenül jön majd a bizalom is. Saját szemeddel fogod látni, hogy nincs mitől félned.

2012. júl. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Lehet, azért nem csókolt még meg, mert bizonytalan vagy attól fél, hogy azt gondolod, hogy elsieti a dolgot.
2012. júl. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

8-as: Túl sok jóképű és tehetős férfi ismerősöm van ahhoz, hogy tudjam, velük hogy viselkednek a nők (igen NŐK), és ezzel ellentétben hogy viselkednek a csúnyább vagy alacsony ismerőseimmel. A nem túl előnyös külsejű pasikat hagyják hetekig pitizni meg udvarolni, de aki jóképű, azzal az első randin elmennek dugni. És ezek nem kis tizenéves libák, hanem felnőtt diplomás nők, sokszor 30-on felüli egyedülálló anyák.


Nem azt mondom, hogy ez rossz, csak nem kell "érthetetlen női logikáról" beszélni, mert nagyon is kiszámítható a nők viselkedése.

2012. júl. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!