Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet utánajárni, hogy...

Hogyan lehet utánajárni, hogy a diákigazolványomat kipostázták-e már, és nem voltunk otthon, vagy még el sem készült, és hol tart a dolog? Az okányiroda nem veszi fel a telefont.

Figyelt kérdés
Elvileg oda küldik vissza kipostázás után, ha nem veszik át. Augusztusban igényeltem és sehol semmi... Néztem, hol lehetne utánajárni, de diákigazolványközpontban sem lehet, az okmányiroda nem elérhető, mit lehet tenni?

2013. nov. 7. 09:31
 1/2 Andizsuzsi ***** válasza:
Várni. Sajnos nem tudok mást mondani. Én iskolatitkárként igényeltem augusztusban az elsősöknek, ők sem kapták még meg. Ami diákigazolvány ügyben folyik, amióta az új típusú igazolványok vannak, egyszerűen nevetséges. Kérj az iskoládban igazolást.
2013. nov. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon nyomon tudod követni: [link] ha beírod az oktatási azonosító számod.

Én szintén augusztusban adtam le. Kb 3. hetente megnézem hogy áll az igénylés. Hát röhejes az egész..

Hónapokig semmi változás. Legutolsó dolog 10. 30-án történt. Átadták gyártásra. Már csak hónapok kérdése és talán megkapom. :)

2013. nov. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!