Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális dolog az, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog az, ha egy hosszú ideig munkanélküli házastárs egy idő után már idegesíti azt aki a szabadnapját tölti otthon?

Figyelt kérdés

Mert már nincs miről beszélgetni ,kilátástalan a jövő ,csak konfliktus van belőle ha a szabadnapját töltő beszélgetést kezdeményez arról,hogy jó lenne végre már akármit elvállalnia a másiknak a gyerekekre való tekintettel is .


Szerelemgyilkos a munkanélküliség másoknál is ?


2013. aug. 6. 21:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha keres munkát csak nem talál és a másik mindig felhánytorgatja, hogy de bármit vállaljon el a gyerekekért de az a bármi sincs akkor nem a munkanélküliség miatt akad ki hanem, hogy a másik nincs vele a bajban, hanem csak belerúg még egyet.
2013. aug. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Normális, az ilyen érzékeny témák felhántorgatása pontasan vitaindításra jó, ráaádsul még hülyeség is, mert attól nem lesz holnaptól több munkalehetőség.
2013. aug. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Én is munkanélküli vagyok egy ideje, de nem vállalnék el bármit. Persze nem is szorulunk rá (akkor más lenne a helyzet)...
2013. aug. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 yuda ***** válasza:
77%

Az idegesítés és konfliktus nem normális, de valahol érthető. A munkanélküliség sajnos olyan élethelyzetet teremthet, hogy az ember megjárja a pokol bugyrait. Kilátástalanságtól, keserűségig...minden elveszti az értelmét..stb.

Nem könnyű annak, aki őszintén szeretne dolgozni, de folyamatosan visszautasítják, vagy rosszabb esetben még csak nem is reagálnak rá. Lelkileg iszonyú feldolgozni.

Mindkettőtök részéről több toleranciát és empátiát.

Gondolj bele a másik helyzetébe. Csak ennyi. :)


Párodnak üzenem, ha pénz kell, akkor átmenetileg adja lejjebb,...menjen utcaseprőnek, vagy szemetes ürítőnek...majd közben keres jobbat, de legalább van munkája.

Értesd meg vele, hogy átmenetileg ne akarjon igazgató lenni, hanem elégedjen meg az ablakpucoló álással. :)

Mindenkinek egyszerűbb lesz az élete.

2013. aug. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Ha rosszul állunk, gyerekeink vannak, én dolgozom, de a házastársam nem, s nem vállal be akármit, akkor jogosan idegesítene. Akkor is idegesítene, ha nincs mit elvállalnia, és valószínű, akkor is szóvá tenném, de tudnám, hogy nem jogos a felháborodásom, mégis vitát okozna.

Sajnos a munkanélküliség belerondít a kapcsolatba.

2013. aug. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem félreértitek a kérdést. Én úgy olvasom, hogy aki otthon van annak a szokásos napjait a társ felborítja, így azt elkezdi gyepálni, aki így nem tudja kipihenni magát.
2013. aug. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
yuda, könnyen beszélsz. Akkor menj el kukaürítőnek. Ki lehet próbálni. Ja neked van állásod? Egy kényelmes szék az irodában? Onnan könnyű osztani az észt.
2013. aug. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem normális,viszont az érthető,ha a munkával rendelkező társ feszültebb,ingerültebb az átlagnál.Nyilván nincs joga bántani a párját,ha az mindent elkövet,hogy munkát találjon,nyilván nem vezet jóra,ha folyamatosan előszedi a témát,de valahol az ő idegessége is érthető.Mindkét fél részéről több tolerancia és türelem várható el ilyenkor,ugyanakkor a munkanélküli partner is leadhat szerintem az igényeiből.Nem rosszindulatból mondom,csak arra utalok,hogy legyen az akár szórólapozás,újságkihordás,vagy takarítás,minden lehetőségnek utána kell járni és elfogadni.Természetesen tudom,hogy nehéz,és tudom,hogy megronthatja egy ilyen helyzet a kapcsolatot.Sok erőt,kitartást kívánok mindkét félnek!
2013. aug. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szerelemgyilkos egy idő után, az én kapcsolatom ráment erre sajnos.pedig kitartottam, bátorítottam, elé tártam 6000 alternatívát hogy csinálja végre...most ott tartok h szabadságon lennék 2 hétig de visszamegyek dolgozni jövő héten, nekem ez nem pihenés, inkább dolgozom mint a szokásos lemez :(
2013. aug. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Aki abban a szerencsés helyzetben van, hogy még nem volt soha munkanélküli, vagy bármilyen oknál fogva huzamosabb ideig hasonló helyzetben, az ne ossza az észt csak úgy összevissza, ne a saját fejével gondolkozzon.
2013. aug. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!