Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az egyetemi gólyatáborok...

Az egyetemi gólyatáborok másból se állnak, csak abból, hogy mindenki vedel és füvezik?

Figyelt kérdés
Ezt az ismerőseim beszámolóira alapozom, mert mást még nemigen hallottam...
2013. nov. 9. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Nagyjából igen. Meg vannak különféle programok, amik annyira bárgyúk, hogy ha nem vagy beállva, nemigen tudod élvezni.
2013. nov. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyeteme válogatja. Nálunk napközben rengeteg hasznos infóval tömték a fejünket a különféle diákokat segítő szervezetek, bizottságok feladata, hatásköre, elérhetőségétől kezdve a campushoz közel található legjobb kínaiig. Este meg persze buli :) De másnap reggel ugyanúgy folytatódott a fejtágítás.
2013. nov. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk sem ezek voltak előtérben. Nyilván voltak bulik, de leginkább az volt a céljuk, hogy minden kérdésünkre válaszoljanak, felkészítsenek minket a sulira, elmondják mi hogy működik. Én nem akartam menni, pont azért, mert azt hittem, hogy csak inni fogunk, de végül nem bántam meg:)
2013. nov. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg dug, ha még nem vedelte túl magát. :-)

Viccet félre, nyilván ezek terjednek jobban a sajtóban, mert ezen lehet csámcsogni, meg persze vannak a felsőbb évesek között, akik ezt a vonalat szeretnék erősíteni. De azért nem ilyen egybites ám az élet. Létezik azért józan egyetemista is...

2013. nov. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egyáltalán nem erről szólt, hanem arról, hogy mindenki a lehető legjobban érezze magát. Voltak programok, kvízek, akadályverseny (az alatt "itattak" maximum, de ha azt mondtad, hogy nem kérsz, akkor sem történt semmi), este pedig bulik és koncertek. Mivel a piáról (az akadályversenyt leszámítva) magadnak kell gondoskodnod, ezért nyilván annyit iszol amennyit szeretnél / bírsz / bír a pénztárcád. Nálunk semmilyen drog nem volt.
2013. nov. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szeretik egy kicsit eltúlozni, bár azért én is láttam egy - két videót, pl. a BGF gólyatáborai durvák szoktak lenni. Ahová én járok, az egy nemzetközi szinten is elismert egyetem, azért annak vigyáznak a hírére.


http://www.youtube.com/watch?v=5qF3_TBrXp0 tekerj bele nyugodtan, a közepén vannak a szaftos részek.

2013. nov. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak tudd, hogy a youtube-ra nem tehetők fel erősen szexuális jellegű tartalmak, meg nem is akarják a táborlakók, hogy az egész világ lássa azokat, de attól még vannak.
2014. jan. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az illegális drogokat ott nem támogatják, mert nagy baj lehetne belőle (főleg nekik). De nem szoktak táskákat átkutatni belépéskor, szóval előfordulhat, hogy valaki bevisz valami csúnyaságot. De olyanért elvileg hazaküldenek, ezt az elején meg is mondják. A fű még határeset lehet, de azt csak az szívja, aki amúgy is.
2015. ápr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!