Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » OKTV-n érdemes elindulni?

OKTV-n érdemes elindulni?

Figyelt kérdés
Jövőre szeretnék illetve tervbe van véve, hogy elindulok OKTV-n (történelem). Azt szeretném megtudni, hogy 12.-ben lehet-e és ha igen akkor érdemes lenne- e megpróbálnom?
2013. nov. 15. 23:08
 1/5 anonim válasza:
12.-ben is még lehet nyugodtan menni. Ami a legmotiválóbb az egészben, hogy ha az országos 10-be bejutsz az plusz pont egyetemi felvételinél! Viszont arra számíts, hogy sok plusz tanulással jár, az alap órai anyag nem elég. Természetesen ha ez nem baj, jó versenyzést! ;)
2013. nov. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod!

Nem baj, hogy sokat kell tanulni, hisz eleve ezért járunk iskolába, hogy tanuljunk :D

2013. nov. 16. 12:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

sztem igen :D


igaz, én 11.-es koromban voltam matekból, és nem jutottam a második fordulóba se :DDDDDD

de kaptam sütit meg csokit, meg egy üdítőt


próbálni lehet, iskolám szintjén így is nagyon meg lettem gratulálva, mert hát nem egy elit gimi volt, csodaszámba ment volna, ha bejutok a 2. fordulóba (asszem 5 év alatt talán 2 gyerek jutott be matekból, az is 12..es volt)



rosszul nem járhatsz, legrosszabb esetbe nem jutsz tovább, de legalább megpróbáltad


hajrá

2013. nov. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :D
2013. nov. 21. 15:19
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
ingyenes, úgyhogy menj nyugodtam. egy próbát megér, legfeljebb nem sikerül, de arra tök hó, h lemérd, h mennyit tudsz az érettségihez..
2013. nov. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!