Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták (főképp a külföld...

Egyetemisták (főképp a külföldiek) mennyire kell sokat tanuljatok átlagban?

Figyelt kérdés
Értem én azt hogy az egyetemi élet nem könnyű meg olykor sok a tanulnivaló, de külföldön is így megy ? És ténleg lefoglalja az egész napotokat ?

2013. nov. 16. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Nem, külföldön az egyetem kerítése is kolbászból van...

(Esetleg próbálkozz a célország fórumain.)

2013. nov. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem értem miért nem lehet egy rendes választ adni... nagyon sokat vár el az ember, mit is mondhatnék. Csodálom hogy bírtad :))


Figyu, sértés nélkül : 1. külföldi egyetemn tanulsz véletlenül? -ha igen, a válaszod esetleg az igen, eléggé sok a tanulnivaló itt is (kérdésre válaszolva ezzel) vagy válaszod nem, nem veszi el épp az egész napom, van másra is igen sok időm

2. ha nincs tapasztalatod külföldi egyetem terén, de még a magyarországi egyetemekkel sem, mit pofázol? :)

Hallgatni arany. :)

2013. nov. 16. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!