Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen jól fizető munkával...

Milyen jól fizető munkával járhatom be az egész világot?

Figyelt kérdés

olyan munka érdekelne amire érdemes továbbtanulni mert jól fizet és élvezem.

mindig is szerettem bejárni a világot ide-oda menni. nem szeretek egyhelyben lenni.szóval olyan munka érdekelne ami miatt ide-oda utazgatok. :D



2013. nov. 16. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Bármelyik munka ilyen, ha elég jó vagy benne.

Van régészprofesszor rokonom, ő vagy ásatáson van a világ különféle tájain, vagy konferencián.

De ismerek zenészt, programozót is, igazából maga a szakma tényleg mindegy, csak a krémjébe kell tartozni.

2013. nov. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen, ezt tudom. :) de olyanra gondoltam ami ezzel foglalkozik mint az idegen vezető pl. csak az elég unalmas egy idő után.. :D
2013. nov. 16. 22:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Kamionos, pilóta, matróz, stewardess, utazással kapcsolatos munkák. De túl sokat mondjuk ezeknél nem látsz a világból, csak elmondhatod, hogy itt is jártál meg ott is.
2013. nov. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
A legtöbb "utazgatós" munka azért nem arról szól, hogy mész mindenfelé és közben napikoig vérost nézel meg felfedezel, mindenhol a munkán vana hangsúly. A világot max akkor járod be, ha nyer a lottón, fogod a motyód és megindulsz. Vagy valami istenadta tehetség vagy és úgy bejárod a világot, de valahogy az az érzésem, hogy ez nálad nem játszik.
2013. nov. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
miért? talán ismersz? nem hiszem :D azt mondják anygon jó hangom van de én ezzel enm szeretnék élni.. szoval nem akarok énekes lenni... -.- nálad szerintem az agy nem játszik XDDDDDDD
2013. nov. 20. 16:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Különösképpen nálad sem. "XDDDDD" színvonal...
2013. nov. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD tessék na. XDDD XDDDD

én nem szólok le más embert ugy hogy picikét sem tudok róla ennyi vagy.

2013. nov. 20. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!