Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri a legszebb éveket...

Megéri a legszebb éveket munkával tölteni, amivel nem is keresek jól de szinte egész nap dolgozom?

Figyelt kérdés
Kezdek besokallni ettöl,nem járok sehova sem, napi 10 óra a munka, ebböl állnak a napjaim. Ideges vagyok, huszas évein elején ês még élni szeretnék nem csak dolgozni és dolgozni..
2012. aug. 9. 11:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mit dolgozol?


Mivel a másik opció az éhenahlás lenne, nem tanácsolható. De ha tudod magad fejleszteni és jobb álláshoz jutni, amit szívesen csinálsz, az kivitelezhetőbb.

2012. aug. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

ez a való élet


Hogy megéri-e a fene tudja, de más választásod nincs.

2012. aug. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozni sajnos muszály,persze van pár kivétel,aki szerencsés és nem kell neki,halálra dolgozni magunkat annak viszont semmi értelme,élvezni is kell az életet,és nem nem éri meg munkával tölteni a legszebb éveinket.
2012. aug. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát nekem nem éri meg az idegeimet örölni semmilyen munka miatt.. lehet ideje lesz magam többre becsülni mint tettem eddig..
2012. aug. 9. 11:42
 5/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat csak ki vagyok akadva..
2012. aug. 9. 11:43
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
ha nem éri meg akkor hagyd ott a munkahelyed és hidd el ha utána hónapokig vagy évekig nem találsz munkát akkor majd visszasírod ezt a munkahelyet és nem azon fogsz agyalni, hogy nincs időd szórakozni járni hanem azon, hogy mi a fenét egyél mert lesz pénzed
2012. aug. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Attól nem félek, hogy nem fogok munkát találni. Lehet magabiztosnak tünõk, de hidd el nem vagyok az és nem mindegy nekem sem, ha nincs munkám. Majd feltalálom magam, eddig is ezt tettem. De muszáj néha kockáztatni is, ha nem lépek akkor akkor nem is haladhatok elöbbre.
2012. aug. 9. 11:55
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
akkor menj és lépjél, de engem meg itt senkit nem kell győzködnöd, hogy te azonnal találsz munkát, meg hogy az a legjobb megoldás ha kilépsz, ahogy érzed úgy cselekedj
2012. aug. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire magabiztos vagy, akkor minek írtad ki a kérdést? Menj és keress másik munkát!
2012. aug. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érzed, hogy nem érzed jól magad de biztos vagy benne, hogy ha kilépsz akkor is feltalálod magad, akkor válts és élj boldogabban.

Sok -sok ember van ilyen helyzetben, hogy elmegy munkával az élete de nem lép ki belőle, mert valószínűleg csak még rosszabb lenne munka nélkül, mint munkával.

2012. aug. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!