Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vannak emberek, akik alig...

Vannak emberek, akik alig tanulnak, mégis jó tanulók. Hogy csinálják?

Figyelt kérdés

2013. nov. 17. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
okosak.
2013. nov. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tehetségesek. Vagy hazudnak és foglalkoznak ők vele, csakúgy tesznek mintha ez természetes lenne, mert ettől menőnek érzik magukat.
2013. nov. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A második válaszoló nem tudom, hogy miből indul ki, de nem alapból azt feltétezni, hogy hazudik. Én sem tanulok sokat, mégis jó tanuló vagyok. Ez szerintem sok mindentől függ: mennyire érdekli a tantárgy, mennyire tud koncentrálni, megtalálta-e a neki megfelelő tanulási módszert, pihent-e eleget (szerintem fáradtan nem lehet tanulni, mert akkor úgyse megy bele a fejbe). Persze van, akinek könnyebben fog az agya és egy elolvasás után már tudja is az anyagot és persze vannak olyanok is, akiknek több ide kell.
2013. nov. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát én pl. 8.-os vagyok most, mindenből színötös vagyok. Ráadásul úgy, hogy alig tanulok vmit.(Egy viszonylag elit általánosba járok.) Szerintem ez főként memória kérdése, mert én olyanokat is megjegyzek, amik egyáltalán nem érdekelnek.
2013. nov. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ben2000 válasza:
nagyon figyelnek órán,meg alapvetően jobban megy nekik a tanulás
2013. nov. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!