Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Jövőhéten megyek kresz oktatás...

Jövőhéten megyek kresz oktatásra a csigavérbe, tapasztalatok, vélemények róluk?

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 11:52
1 2
 1/16 anonim válasza:
Én is sokat gondolkoztam, hogy hova menjek... Köztük volt a csigavér is, de utána olvastam, és nem sok jót írnak róla, de szinte minden az oktatótól függ, kikel fogni egy jót. Sok sikert!
2010. jan. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
A csigavérről én sem sok jót hallottam.Már tuti,hogy odamész?
2010. jan. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
nem tuti,csak az itt van a keletinél amihez közel lakok:)
2010. jan. 9. 12:55
 4/16 anonim ***** válasza:

csak hogy megemlítsem a csigavér ellen indítottak már pert a szabadverseny megsértéséért. (becsapták az árakkal a potenciális tanulót)

Ami az oktatást illeti. belevisz a dugóba ha bármit rontasz félreállít és legalább végigmagyarázza az órát. minden arra megy hogy plusz órákat kelljen fizetned.

Nem javaslom.

2010. jan. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

én a Csigavérhez mentem kb. 2 éve! Eleinte szimpatikus volt az egész (bár én a Szent István körútra mentem), tehát előny hogy a kresz oktatás egy hét alatt lezajlik minden nap munkanap kell menni délután.. az oktatás is szimpatikus, rendesen kivetítették, poénok is voltak és kedvesek voltak hangsúlyozom ez csak a KRESZ oktatásnál volt.. Később amikor oktatót kell választani kapsz egy listát(attól függően melyik rutinpályát választod) amibe le van írva az autó az oktató neve, telefonszáma és az hogy dízeles vagy benzines a verda!

Nos.. bárkit is hívsz 1 hónapot is várnod kell hogy egyáltalán először mehess rutinra.. innentől tényleg az oktatón múlik.. bár mivel ilyen olcsó ezért elsőre általában megbuktatnak.. (ráadásul van olyan oktató aki beírja a kartonra hogy még nem feleltél meg amit megnéz a vizsgabiztos és bármit csinálsz nem enged át pl. túl közel hajtott az oszlophoz, túl későn lassított stb. kifogásokkal.) egy új vizsga pedig 4460+1900=6360 mivel egy plusz órának is számít, nem tudom máshol hogy van.

Ha lefizeted a vizsgabiztost ugyanis lehet ilyet is akkor semmi gond nem lesz, az oktatóval kell megbeszélni, de 25.000 Ft (akár rutinnál is) és forgalomnál, akkor már ugyanott vagy mint máshol, ráadásul 5 hónapnál nem lesz meg hamarabb a jogsid semmiféleképpen.

Én nem ajánlom, már csak azért sem mert ilyen szemeteket ne támogassunk!

2010. jan. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
tényleg minden a plusz órákra megy!
2010. jan. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
akkor ajánljatok valami jobb helyet!légyszives:)
2010. jan. 9. 13:39
 8/16 anonim ***** válasza:
Írd meg hol laksz :) Így hogy nemtudjuk hovavalósi vagy, kicsit nehéz más iskolát keresni :)
2010. jan. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
kőbánya x.kerület
2010. jan. 9. 17:19
 10/16 anonim ***** válasza:
Van egy pár lehetőség... ismerősöm a Hera autósiskolában tanult Kispesten. Az egy magán autósiskola, nagyon korrektek az oktatók.
2010. jan. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!