Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a sorrend ezek...

Szerintetek mi a sorrend ezek az iskolák közt, legjobbtól-legrosszabbig?

Figyelt kérdés
Giorgio, Gundel, Szamos, Adu, Dobos. Kíváncsi vagyok milyen a sorrend köztük, mert azt tervezem hogy majd egyik ilyen vendéglátósba akarok menni, tudom hogy a Gundel a legjobb, de azt szeretném ha felállítanátok egy sorrendet, esetleg még jellemeznétek hogy jó iskola-e vagy rossz, és miért, de ezt nem muszáj, köszi előre is.

2013. nov. 26. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyan én nem ismerem ezeket az iskolákat, de vendéglátásban dolgozok ( én Siófokon végeztem). És sajnos nem sok jó szakáccsal találkoztam, aki a Gundelben végzett. Szóval ne mindig adj a hírnévre.

És ha érdekel a szakma, bármelyikben megtanulod, mert a gyakorlati helyen tanulsz többet, nem a suliban...

2013. nov. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, ez érdekes válasz, mert kb. ahogy olvastam a Gundelt itt a fórumon is mindig agyon dícsérték. Köszi a választ, igazad is van, de azért még kíváncsi vagyok, a sorrend miatt is, hogy miként jelöljem meg őket, lehet valaki le is beszél egy-két iskoláról!
2013. nov. 26. 21:25
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha tudjátok az is érdekelne esetleg hogy hány ponttól lehet bekerülni ezekre a helyekre!
2013. nov. 26. 21:28
 4/5 anonim válasza:
Giorgiot felejtsd el, ha kedves az eleted! De komolyan!!!
2013. nov. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Miért mi a baj vele?
2013. nov. 26. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!