Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a sorrend nálatok? Evés-és...

Mi a sorrend nálatok? Evés-és fürdés, vagy forditva? -egy csecsemőnél?

Figyelt kérdés
3hetes-és végig orditja a fürdést-azért gondolta,hogy inkább etetni kellene előbb
2013. aug. 9. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Én előbb fürdetem, majd etetem. Én sem érezném jól magam ha teli hassal még szórakoznának velem a vízben, öltöztetgetnének. Ha szerinted túl éhes, akkor fürdesd korábban, de kipróbálhatod a teli hassal fürdetést is. :D
2013. aug. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Előbb fürdik, és utána eszik. Ha teli pocakkal fürdeted, vissza bukhatja az egészet.
2013. aug. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
fürdés, evés volt babakorban. Most, hogy nagobb 17 hós, evés aztán fürdés, majd tejcsi
2013. aug. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Fürdés, és evés.

Az én fiam is nagyon sírt eleinte, aztán idővel megbarátkozott a vízzel, és már nagyon élvezi. Most 3 hónapos.

Evéssel amúgy is könnyebb altatni szerintem.

2013. aug. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az első 4 hétben éppen ahogy sikerült. Ha éves volt, muszáj volt megetetni különben végig ordította a fürdést. Aztán kb 4 hetes kora után kezdtük el kialakítgatni a napirendet, 6 hetes kora óta beálltunk a fürdés-evés-alvás sorrendre.

4 hónapos, 3 óránként eszik, ha egy nap úgy jön ki hogy délután 4kor eszik egyet, akkor tudom hogy 7kor esedékes a következő, így fél7-kor mehet is a fürdés, 7kor evés, utána alvás.

Az első pár hétben azért nehéz összehozni mert össze-vissza esznek a babák, nálunk eleinte 2-3 óránként evett, így nehéz volt mindig jól időzíteni a fürdést.

2013. aug. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fürdés, evés. A lányom csak első pár fürdésnél ordított. Aztán megszerettettem vele. Beszélj hozzá, mondj neki mondókát, vagy énekelj. Csinálj belőle játékot. Fogd jól, de mégis gyengéden, "pancsipancsiztasd" meg. :) Belejöttök majd! :)
2013. aug. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

fürdés, evés.

Szerintem a fürdés kicsit felturbózza a babákat, az utána való evés viszont lenyugtatja őket.

Viszont ha már nagyobb lesz és nem tejet fog kapni, hanem rendes vacsit, akkor már megszeretném forditani a sorrendet vacsi-fürdésre.

2013. aug. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fürdés, evés. Evés közben a mai napig szépen ellazul és egy nyikkanás nélkül elalszik. Ő már 14 hónapos.
2013. aug. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kisbabát nem fürdetünk tele hassal, tehát vagy fürdés és utána evés, vagy két étkezés között félúton és akkor még nem sír az éhségtől fürdés közben.
2013. aug. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk evés-fürdés-evés a sorrend. 6 hetes, általában alvásból ébred a fürdetési időben. Először fürdetni próbáltuk előbb, de az éhség miatt ébred fel, és így végig üvöltött. Utána megcseréltük. Nem szokta visszabukni a tejet. Ha véletlen kihagyja azt az alvást, és ébren nézelődik, akkor előbb fürdetjük. Fürdés után általában újra mellre kéredzkedik, hosszan szopik, utána el is lehet altatni.
2013. aug. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!