Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha rosz jegyet visztek haza...

Ha rosz jegyet visztek haza (1-es v.2-es) akkor ti mit csináltok? (szülők) El titkoljátok, hamisítotok vagy inkább ahogy haza értlét suliból meg mondod. (aztán kap egy büdöst pofont vagy nem). Nos?

Figyelt kérdés
Mert nekem van épp egy ien probélmám ,mert kémiából egy 2-est és egy 3-ast hoztam haza és még nem mertem meg mondani.(lehet valakinek jó a hármas de nekem a szülők minimum 4-est várnak bármi áron és a tanulás terén szigorúak velem szembe.
2009. nov. 20. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Én megmondtam.Velem szerencsére nem voltak szigorúak,és soha semmiért nem kaptam ki,nemhogy a tanulás miatt:S
2009. nov. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
4-5-ös tanuló vagyok, és naná, hogy megmondom, ha 1-est viszek haza. Persze csak ha kérdezik. Mindenkinek lehet szar napja, és senki sem tökéletes. 1-2 rossz jegytől még nem fog összedőlni a világ.
2009. nov. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megmondom otthon.

Anyám azt az elvet vallja, hogy felesleges leszidni a gyereket meg megverni ha egyest kap, így is agyonstresszeli magát miatta, ráadásul emiatt a stressz miatt talán még több rossz jegyet bezsebelhet. Nálam bevált, ha néha egyest viszek haza, következő hétre már kijavítom..

2009. nov. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!