Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért olyan népszerű a rendőr...

Miért olyan népszerű a rendőr szakma?

Figyelt kérdés

Én már nem vagyok annyira fiatal (26) ,de tőlem fiatalabbak

álma a rendőr szakma ,de csak azért mert az a biztos munkahely meg jó a fizetés ugyan ezért akarnak sokat a sereghez menni. Szerintem ez nem elhivatottság csupán a megélhetésből csinálják?


Mi a véleményetek az ilyen emberekről és erről a szomorú helyzetről az országban??



2013. nov. 28. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Kell ott is tanulni, de úgyis átengednek mindenkit, utána fegyvert kapnak, autókáznak, nem kell munkahelyet keresniük, nem rossz a fizetés és kb. 3 év után előléptetik őket stb. Sokakat ez motivál és sztem ez elég szomorú. Lassan már rendőrország leszünk, de olyan aminek nincs hatalma. Úgy lenne értelme, ha kevesebb rendőr lenne nagyobb hatáskörrel.
2013. nov. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Sziasztok! Először is elszeretném mondani, hogy a rendészet nem egy szakma, hanem egy HIVATÁS! Az a véleményem azokról akik csak a megélhetés miatt mennek rendőrnek, hogy szerintem 1-2 év után legalábbis a szerződés lejáratakkor biztosra veszem, hogy ott hagyják az egész pályát. Az jelentkezzen rendőrnek, akinek az az ÉLETCÉLJA, hogy rendőr legyen. Én is ilyen vagyok az az ÉLETCÉLOM, HOGY RENDŐR LEGYEK! Üdv
2013. nov. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ismerek egy srácot (24éves még gyerek :S) 5éve rendőr és konkrétan szarik a melójára éppen le tudott érettségizni és többet keres mint én akinek diplomája van. XD fasza ez az ország ,de nem panaszkodom itt mindenki korrupt aki ezt tagadja az hülye vagy hazudik és a rendőrök a legrosszabbak.
2013. nov. 28. 17:08
 4/6 anonim válasza:
Rendőr vállogatja...
2013. nov. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aztán ha sikerül bejutni egy 24+72 órás szolgálati rendbe, az se rossz dolog...
2013. nov. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
2013. nov. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!