Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor "szokás" elkezdeni a...

Mikor "szokás" elkezdeni a tanulást vizsgára? (egyetemen)

Figyelt kérdés
Szóval már tudom, hogy január első hetén lesz az első (komoly) vizsgám, de még nem kezdtem el rá tanulni, mert jövőhéten 3 zh-t írunk, plusz még egy állítólag ,,jelentéktelenül könnyű" vizsgám lesz. Szóval egyelőre eme ZH-k miatt rá se merek nézni más tananyagra, nehogy a zh-k lássák kárát. Szóval... Lehetséges 2-3 hét alatt felkészülni a vizsgákra? Ti mikor álltok neki? (Első vizsgaidőszak...)
2013. dec. 3. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Van, aki a félév elején kezdi, van, aki még a vizsga előtt egy perccel sem, a többség a kettő között.

Ha a félévet nem lógással töltötted, és nem a nulláról indulsz, akkor azért egy hét alatt fel lehet rendesen készülni egy vizsgára.

2013. dec. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Előadásokra nem jártam be, de megvan az anyag. =$
2013. dec. 3. 20:25
 3/9 anonim ***** válasza:
2-3 hét? Annyi még egy nehezebb szigorlatra is elég...
2013. dec. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%

Először csináld meg a ZH-kat

Utána az ünnepek között már nekikezdhetsz a másikra tanulni

2013. dec. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Oké, hogy EGY szigorlatra (bármi legyen is az) elég 2-3 hét, de 6-7 vizsgára?
2013. dec. 6. 00:31
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy komoly vizsgáról írtál, nem 6-7-ről. A vizsgaidőszak 6 hetes, nem tudom mégis hogy lenne 2-3 heted 6-7 vizsgára...


Egy szigorlat meg kicsit több, mint egy nyamvadt kis vizsga.

2013. dec. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6-7 vizsgára elég nagy vizsgarutinnal elég lehet a 3-2 hét, ha kipréselsz magadból mindent, de az első vizsgaidőszakban nem. Én is úgy értettem, hogy egy vizsga idejéről írsz, és így is jön ki a szavaidból.
2013. dec. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mármint 2-3, nem 3-2.
2013. dec. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
,,Január első hetén lesz az ELSŐ (komoly) vizsgám." Tehát utána jön még a többi. No mindegy, majd csak lesz valahogy, mindenesetre azt már belátom, hogy hülyeség volt első félévre felvenni minden ajánlott tárgyat, túl sok egyszerre. Sebaj, lesz tanulság. A lényeg, hogy most legyenek meg a főbb gyakorlati tárgyaim.
2013. dec. 6. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!