Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor szokás elkezdeni varratn...

Mikor szokás elkezdeni varratni a szalagavató ruhát?

Figyelt kérdés
Nemkell lehurrogni, nemtudtam más témakörbe írni. jóleszez ide:D Ja és nektek kb mennyibe került?
2011. aug. 26. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon változó. Mi például egyáltalán nem is varrattunk. Mindenkit a saját kisestélyijében tűztek. Én újat vettem, 8 ezerbe került.
2011. aug. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk (fiúknak) az iskola intézte az öltöny varratását, mondjuk azzal a szervezéssel nem is baj, hogy fél évük volt rá, így is az utolsó pillanatban lett kész. Egy 20as volt... Szerintem ha magad intézed, akkor az esemény előtt 2 max 3 hónappal érdemes.
2011. aug. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Mi májusban megbeszéltük a szabóval és októberben van szalcsi. A többi megegyezés kérdése, előtte kb 2 héttel legyen kész sztem hogy még lehessen alakítani ha kell. De nem érdemes túl hamar sem, mert lehet hogy vki hajlamos fogyni/hízni.
2011. aug. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!