Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek megadja az ötöst?

Szerintetek megadja az ötöst?

Figyelt kérdés

Műv.töriből(nem túl fontos tantárgyból..) most van egy hármasom, meg egy ötösöm. Félév végéig feltehetőleg még írunk két dolgozatot. Ha azok ketten 5-ösre sikerülnek, akkor 4,5-re fogok állni kereken, szerintetek megadja erre az ötöst a tanár? Amellett, hogy hetente csak egy óránk van, nem szoktam zavarni az órát, és mondhatni, szorgalmas típus vagyok, ez a hármas is csak azért csúszott be, mert idő előtt beszedte a dogákat, és nem volt időm befejezni... De még most is fel tudnám mondani azt az anyagot ötösre...

Szóval? Ja, és az összes többi tantárgyból ötösre állok, nem lenne túl szép, ha pont egy ilyen kis hülyeség miatt nem adná meg a jobb jegyet, nem?

Bocsi, ha hülye a kérdés, de általában nagyon rákattanok ezekre a dolgokra, és nekem fontos, hogy jó jegyeim legyenek...



2013. dec. 4. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg valami szorgalmi feladatot, vagy gyűjtőmunkát elvállalni, hogy lássa, hogy akarod az ötöst
2013. dec. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én már megpróbáltam, odamentem hozzá, hogy nem írhatnék-e valami plusz dologból dolgozatot, vagy nem felelhetek-e, de szerinte ez igazságtalan lenne a többiekkel szemben, szóval tulajdonképpen nem engedte meg... Meg hogy sietni kell, és nincs idő arra, hogy én ilyeneket írjak...

De azt is mondta, hogy ebben a félévben még az is lehet, hogy összegyűlik 6 doga is, és az, ami hármas lett, csak egy kis dolgozat volt. (Mondjuk, tényleg az volt, csak a görög oszloprendet kellett lerajzolni.) Ez már azonban néhány hete volt, azóta se írtunk semmit, mert mindig elfelejti a beígért dolgozatot, és nem tudom, a visszamaradt 5-6 órán hányszor tudnánk még írni.

2013. dec. 4. 21:22
 3/3 A kérdező kommentje:

De reménykedem, mert hát nem csak az számít, hányasra állok, nem? Csak egy röpi rontott el mindent, amiről ő is tudja, hogy azért lett ilyen rossz, mert nem tudtam befejezni.. Plusz az ötösöm egy tz-ből származik, ami azért fontosabb, és ismer engem a tanár, tudja, mennyire parázok a jegyeimen, meg eddig még 4-est is alig kaptam nála a három év alatt. Figyelek az órákon.

(Egyébként csak úgy, zárójelben jegyzem meg.. A többiek kipuskázták az egészet a tz-nél is például, ez nem igazságtalan, de az, hogy én javítani szeretnék a saját önszántamból, már igen.. Kicsit fura a tanárnő értékrendje -.-)

2013. dec. 4. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!