Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen lépéseket kell tehát...

Milyen lépéseket kell tehát tennem ahhoz, hogy magántanuló legyek miután anyu megengedte? Mennyire erős indok szükseges? ( elsősorban magántanulók vagy elegge tapasztalt emberek válaszát varom! ) Köszi szépen előre is!

Figyelt kérdés
:)
2013. dec. 6. 13:23
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Akkor mi is kivétel vagyunk. Mi is foglalkozunk a magántanulókkal. Jó lehet, hogy a ti sulitokban csak a lábukat lóbázzák a tanárok. Ja , és a mi iskolatitkárunknak munkaidőben nincs ideje a gyakorin írogatni.... téged pedig sokat látlak fenn munkaidőben. Jó neked!
2013. dec. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Hát, én diák vagyok, de nálunk sem foglalkoznak a magántanulókkal. :D

Tavaly félévkor is pl. bejött egy gyerek, beült a leghátsó sorba, és amíg mi tanultunk, addig ő az adott tárgyból megírta a féléves megszerzett tudását. :D

És nem tudom, de egy magántanuló, ha mondjuk épp azért lett magántanuló, mert nem tudna, vagy nem lenne ideje bejárni.. Erre tudok is példát mondani. Volt osztálytársam azért lett magántanuló, mert nehezebben tanult, ez miatt sokat bukott, így inkább a magántanulás felé irányult, akkor volt egy olyan 'osztálytársunk' akit nem is ismertünk, emrt végig magántanuló volt, de nem is tudjuk hogy miért, ez mellett az alsóbb évfolyamon vagy egy tömegiszonyos magántanuló, és egy osztálytársam azért lett volna magántanuló mert kiakartak költözni Németországba tavasszal, de ez a hóesés miatt nem jött össze, ezért csak 2-3 hónapig volt magántanuló, de akkor is itt élt, betudott volna járni. :D És ez még csak a közeli ismeretségi körömből van, de vannak még az alsóbb évfolyamokon is magántanulók. :)

2013. dec. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
És egyébként, ne nézzetek le, ezért a mondatért, hogy 'Én is diák vagyok, de nálunk sem foglalkoznak a magántanulókkal', mert van 2 tanár, akikkel mondhatni elég jóban vagyok, ez mellett az igazgatóhelyettes az egyik, + az igazgatónak sincs baja velem, bármikor rákérdezhetek bármire, és az iskolatitkár a 2. szomszédunk. :)
2013. dec. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Én igazából csak azt nem értem, hogyha majd lesz munkahelyed (és nem diákmunka!, hanem rendes, amitől tényleg a megélhetésed függ) és a főnököd éppenséggel nem lesz a legszimpatikusabb egyén, majd akkor is kiíratod magad szabadságra vagy betegállományra, esetleg egy hét után otthagyod a munkahelyed?

Szerintem meg próbálj egy kicsit szembenézni a problémákkal, mert az, hogy homokba dugod a fejed az élet egyik területén se vezet sok jóra, se messzire.

2013. dec. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Probaltam megoldani a helyzetet, nem sikerult. Szoval eleg ha anyu ír egy kervenyt? Nem kell hozza pszichologusi viszgalat vagy hasonlo?
2013. dec. 6. 19:46
 26/27 A kérdező kommentje:
Az igazgato úr belemenne szerintem a pofon miatt...
2013. dec. 6. 19:48
 27/27 Andizsuzsi ***** válasza:
55%
A kérdés nem arra vonatkozott, hogy az én munkaidőmbe mi fér bele vagy mi nem, sem arra, hogy mit csinálnak a pedagógusok ( amúgy tanítanak, hisz az a dolguk) viszont a magántanulóságot törvény szabályozza akkor is, ha én nem vagyok neked szimpatikus. Amúgy ha neked van időd azt nézegetni, hogy én mikor vagy fenn, akkor nem értem a kritikádat. De ez nem tartozik a kérdéshet.
2013. dec. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!