Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem hosszú munkanélküliség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem hosszú munkanélküliség után külföldön dolgozik, kijelentette, hogy decembertől-március végéig itthon marad, nem dolgozik, mert ő fázós, elfogadható indok?

Figyelt kérdés
1 hónapja dolgozik,most kapta az első bért ,próbáljuk utolérni magunkat ,mert sokáig csak az én bérem volt,elszomorító ,hogy már most azon gondolkozik ,hogy télen itthonmaradna,nem fog fagyoskodni az építőiparban .
2013. szept. 16. 15:34
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
79%
Jó kis lusta férjet fogtál ki magadnak.
2013. szept. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Iszonyú nehezen találta ezt a munkát ahol be van jelentve,korrekten fizetnek.
2013. szept. 16. 15:37
 3/31 anonim ***** válasza:
83%
Ne haragudj, de nekem egy kicsit olyan, hogy büdös neki a munka. Szerintem ez egyáltalán nem elfogadható indok, sőt ez nem is indok csak egy kifogás. Más is dolgozik télen nyáron. Nyáron meg majd azért nem dolgozik, mert meleg van és nehogy napszúrást kapjon, vagy leégjen?
2013. szept. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
65%
Nem, férjed egy lusta d.sznó.
2013. szept. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
78%

Nem fogadható el ez az indok. Simán megmondanám neki, hogy

"aranyom! Én is fázós vagyok, de ha nem dolgozol akkor nem lesz fűtés sem"

Ha tényleg képes lenne otthagyni a melóját és otthon kuksolni, úgy kivágnám a lakásból hogy a lába sem érné a földet..

2013. szept. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
72%
Nem ,nem elfogadható indok .Örülnie kéne ,ha télen is tud az építőiparban dolgozni . Az én párom is külföldön dolgozik ,épíitőiparban . Télen náluk is van leállás .Karácsony előtt egy héttel kb hazajön ,és jan .közepén mennek vissza .Már alig szokta várni hogy mehessen termelni a pénzt . El vagyok képedve a párod indokán :O ... Öltözzön fel rendesen és kész !!!!
2013. szept. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Írjatok csak! Megmutatom neki!!!
2013. szept. 16. 15:39
 8/31 anonim ***** válasza:
72%
szegény,akkor meg tanulnia kellett volna,hogy otthon meressze a f*rkát télen is,már bocs :D.Csoda,hogy 1 hónap alatt nem b*s*zták ki,ugyanis még szenonális jellegű munkéknál,se lehet válogatni,és télen is élet van,ugyanúgy mint nyáron.
2013. szept. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
70%

Ha az embernek a megélhetése a tét, nem a bejelentést tartja elsődleges szempontnak.

Az én férjemnek is volt egy hosszabb munkanélküli időszaka. Közben bármit elvállalt, függetlenül attól, bejelentik-e. Ilyen szituban, aki megengedi magának az úgymond "finnyákolást" eléggé lusta lehet.

2013. szept. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Egyébként Ausztriában dolgozik,hetente hazajár ,nagyon szép fizetést kap .
2013. szept. 16. 15:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!