Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen a kapcsolatotok a...

Milyen a kapcsolatotok a párotok előző kapcsolatából született gyerekével? (elsősorban férfiak válasza érdekelne)

Figyelt kérdés
Mennyit foglalkoztok a gyerekkel?Mennyit beszélgettek?
2013. júl. 3. 13:40
 1/1 anonim ***** válasza:

En a gyerek vagyok, mivel nem jott valasz a kerdesedre, gondoltam en irok egyet:)

Anyukam es a jelenlegi parja kb 2 eve vannak egyutt. Nekem, es a hugomnak o a "kedvencunk":) Rengeteget segit, ejjel nappal dolgozik ertunk, pedig nem is elnek egyutt anyaval. A penztarcajaban ott a kep rolunk, a nappalijaban szinten ott van tobb kep is.

En azert tartom a tavolsagot, nem mondom neki, hogy szeretem, nem olelgetem, mert nekem azert van apam, en tartom a kapcsolatot vele, bar anya baratja ezerszer tobbet tett ertunk az elmult ket evben, mint apa.

Hugom szinte teljesen megszakitotta a kapcsolatot apaval, igy o ugy all anya baratjahoz, mintha az apja lenne. Olelgeti, egyutt tanulnak stb. Bar gondolom ebben az is kozrejatszik, hogy a hugom 12, en meg mar 16 voltam, mikor megismertuk.

Most erettsegiztem, az egesz napjat vegigizgulta miattam, szobelik elott uzent, hogy nagyon szorit ertem, mivel aznap meg nem talalkoztunk, es nem tudta elmondani.

Szoval a mi kapcsolatunk tokeletes, es igazan csaladi, hiszen ugyanugy lecsesz, ha valami rosszat csinalok, es siman megker, hogy rakjak mar rendet a szombamban, mert olyan mintha bomba robbant volna:)

2013. júl. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!