Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fél év alatt mennyi esélyem...

Fél év alatt mennyi esélyem van felkészülni emelt biológia érettségire?

Figyelt kérdés
A tovább tanulás miatt akarok emeltet csinálni,nem kötelező a szakon,csak a plusz pont miatt akarom..de ha nem lesz meg minimum 70%,akkor nincs sok értelme..
2013. dec. 8. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
100%. Szerintem nincs az az érettségi amire ne lehetne felkészülni kábé egy hét alatt. Én az összes érettségire (közte két emelt) együttvéve nem tanultam 10 napot. Csinálni kell, és meg lesz. Ha bénázol, akkor a világ összes ideje és halogatása sem lesz elég.
2013. dec. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát ez így picit hihetetlennek tűnik..a tételek sem voltak ki dolgozva? miből raktál emeltet? :)
2013. dec. 8. 18:44
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sima. Szerintem 2 hónap alatt fel lehet készülni, hogy az írásbeli 70% feletti legyen. (tapasztalat)
2013. dec. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Matekból és fizikából.Persze a tételek megvoltak, mivel nem egyedül érettségiztem, hanem egy osztályban, ahol volt még sok szorgos kéz az enyémen kívül. Töri és magyar gyakorlatilag általános trendek ismerete és szövegértés, tanulni nem kell rá. Reál tárgyakra meg az megy, aki nem tök hülye belőlük. Egy ilyen embernek elég kell legyen pár nap átnézni a dolgokat. Ha hónapokra van szükség hogy valaki felkészüljön egy érettségi tárgyra, akkor az egyetem tempóját úgy sem bírná.
2013. dec. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Annyi problémám van,hogy én nem nagyon tanultam/tanulom a bioszt itt gimiben és így kb. az összes anyagot magamtól kell megtanulnom.Emelt szinten pedig a tételeket sem adják ki.
2013. dec. 8. 19:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Sikerült? :)
2018. nov. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Végül csak középszintűt raktam, az 84% lett. Viszont idén érettségiztem emelt szinten biológiából, mivel a Fogorvosi Karra készülök. :) (86% lett)
2018. nov. 29. 19:27
 8/9 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Megkérdezhetem,mennyi időt vett igénybe az emelt szintűre való felkészülés?

Én is most szeretnék megpróbálkozni a Fogorvosival,és ahogy számoltam nekem is 80-90% közti eredményre van szükségem a bejutáshoz :)

2019. febr. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kb. fél év kellett a felkészüléshez majdnem nulláról. Ennyi szerintem minimum kell ahhoz, hogy valaki 80-90 %-ot írjon. :)
2019. márc. 12. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!