Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen tankönyvekből lehet a...

Milyen tankönyvekből lehet a legjobban önállóan felkészülni az emelt szintű biológia és kémia érettségire?

Figyelt kérdés
9 éve érettségiztem. A választott tárgyam nem kémia és nem biológia volt, így azokból nincs középszintű érettségim sem. Az őszi érettségi időszakban szeretném majd ezeket megpróbálni, emelt szinten, mert majd felvételihez kellene, és ezért szükséges lenne a minél jobb eredmény. Az oktatas.hu-n nézegettem a témaköröket, nagyjából értem. De szükséges lenne a minél alaposabb felkészülés. Mit tudtok javasolni? Azt tudom, hogy sok középiskolás szereti a bioszt, a kémiát is néhányan. Érdekelne, hogy most milyen könyvből tanulnak az iskolában, és aki most érettségizik, az milyen könyvből készült fel. Magántanárhoz anyagi okok miatt nem tudok menni, épp elég lesz a 2x25 ezret befizetni az emelt érettségiért tantárgyanként. Előre is köszi!
2013. máj. 6. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nagyon alapos akarsz lenni, akkor:


[link]


[link]


[link] a megoldásos kötettel együtt


[link]


[link]


[link]


Én ezekből készültem, plusz még elolvastam a mozaikos tankönyveket is.

2013. máj. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. máj. 6. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!