Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyának hogy...

Hogy mondjam el anyának hogy egyest kaptam?

Figyelt kérdés
Ahhj. Még sosem kaptam egyest.(6.-os vagyok) és most megkaptam töriből az elsőt. Röpdolgozat,de akkor is. Nem tudom miért, nem igazán tanultam meg rendesen az anyagot,ez nem nagyon megy,meg nem is szeretem. És egyest kaptam.Már a suliba is kerülgetett a sírógörcs.Egyébként 4-es,5-ös tanuló vagyok,de hát.....ez most becsúszott.:(( Hogyan mondjam el anyánaak?:((( ááááá.
2013. dec. 11. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Valami olyasmit mondanék, hogy "kijavítom a legközelebbi dolgozatban", de most sajnos bejött egy "kis egyes",

de négyesre állok

2013. dec. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagy ígérd meg a szüleidnek, hogy ezentúl többet fogsz készülni törire
2013. dec. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudom,már ezerszer átgondoltam hogy mit mondhatnék(variációk),de nagyon, parázok.:(
2013. dec. 11. 14:19
 4/9 A kérdező kommentje:
tippek?:(
2013. dec. 11. 14:25
 5/9 anonim válasza:

Tudom milyen érzés, egyszer én is kaptam egy karót még általánosban. Nekem is ez volt az első egyesem. Mintha egy világ dőlt volna össze bennem. Én még sírtam is az udvaron, 5.-es fiúként :)


Ne aggódj, mondd el mi történt részletesen. ígérd meg, hogy többet nem fordul elő és hogy igyekszel kijavítani.

Nem fognak lekiabálni, mert úgy is látszik, hogy magad alatt vagy.


Akár jövő órán jelentkezhetsz önként felelni ;)

2013. dec. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Anyúúú tudtad hogyha egyeseim vannak még akkor is fel fognak venni utcaseprőnek vagy hómunkásnak ?
2013. dec. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Áh,de akkor is nehéz.100-szor elpróbáltam a tükör előtt (:DDDD) de....félek,na.Pedig nem ordítoznak,meg szidnak engem itthon.:(( Írjatok még kérlek!!!
2013. dec. 11. 15:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Mond azt , hogy bárkinek lehet rossz napja.. És hogy kijavítod.
2013. dec. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Elmondtam.:D Huuuuuuuuuuh.Egyáltalán nem kaptam leszidást,azt mondta anyu,hogy majd kijavítjuk. Köszönöm a válaszaitokat.♥
2013. dec. 11. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!