Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan fog történni a kreditek...

Hogyan fog történni a kreditek számítása?

Figyelt kérdés
Most kezdtem az egyetemet. Az első félévben, a minimális 15 helyett 8 kreditem lett. Bementem a tanulmányi osztályra, ahol közölték, hogy ebben az esetben feltétlenül passzív félévnek kell következnie. Amit most megszeretnék kérdezni, azt is megkérdeztem tőlük, csak meglehetősen lekoptatósak voltak.. A lényeg, hogy ha jövőre megcsinálom ismét azokat a tárgyakat amiket most nem sikerült (magánéleti okokból), amiknek a kredit értéke 19, akkor hogyan fogják számítani a krediteket? A TO-n azt mondták, hogy most félretesznek, és a jövő év végén. De mi történik akkor a mostani 8 kreditemmel?

2013. dec. 14. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Minek mentél egyetemre? Nem a minimális 15 kreditet kéne kitűzni célul, hanem az ajánlott 30-at félévente... Nekem eszembe se jutott olyan opció, hogy nem lesz meg minimum 25 kredit, mert nem lábat lógatni jöttem az egyetemre, hanem tanulni.
2013. dec. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tisztelt Válaszoló! Semmit sem tud az életemről, a kialakult helyzet okáról, talán így nem volna szabad ilyen módon ítélkeznie. Kedves kommentjére reagálni csupán annyit tudok,magát a diplomája sem mentheti meg attól, hogy az meggondolatlan és undok jelzőkkel illessék jogosan, amennyiben a válaszát korrektnek gondolja.
2013. dec. 15. 08:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ilyen problémás az életed (nem, nem foglak lemagázni, mert EGYKORÚAK VAGYUNK), miért nem passziváltattad a félévedet?
2013. dec. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor sejtem tegeződhetünk, én nem tudhatom a korodat a monitoron keresztül megfejteni... Nem tudtam, hogy így fog alakulni a helyzet, de én nem erről szerettem volna vitát nyitni csak a kérdésemre választ kapni.. A következő félévem passzív lesz és jövőre újra próbálom.
2013. dec. 15. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!