Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Október 29-én töltöttem a...

Október 29-én töltöttem a 18-at az idén még tanköteles vagyok, de nem akarok suliba járni lehet ennek valami következménye? Pl. Pénzbírság

Figyelt kérdés
2009. nov. 24. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:

igen meg a jegyző is fog írogatni a szüleidnek. nem egy kellemes érzés

egyik rokonommal is ez történt pár éve mikor még 16 volt a korhatár, ő nyári gyerek, és az uccsó egy-két hónapot már ellógta a tanévből

2009. nov. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A megkezdett tanévet még mindenféleképpen be kell fejezned.
2009. nov. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de miért írogat a szüleimnek elvégre nagykorú vagyok vagy nem? a 16-nál érthető de ha már betöltöttem a 18-at?
2009. nov. 25. 11:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem a szüleid felelnek már érted, hanem te magad. Ha van jövedelmed, elvileg abból adó módjára behajthatják a büntetést.
2009. nov. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 bumbi02 ***** válasza:
mi ez h goy nem akarsz suliba járni? én 16 vagyok én se szeretek tanulni, de suliba járni haverokkal hülyülni igen.. és tanköteles vagy szal h ha nem jársz be akkor elöször jegyző aztán ki is rugnak.. pénzbirság oan 50 000 körül van ha jól tudom, anno anyámat beidézték miattam jegyzőhőz mert sok volt az igazolatlanom és gondatlanság volt a "vád" de aztán kiderült h mindig csak napközbe 1 órát lógtam el amire semmit se tudhatott igy aztán nem kapott semmi "büntit"
2009. nov. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez nem ide tartozik de nekem is október 29. én van a születés napom XD

Boldog születésnapot nekünk

2010. jan. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!