Hogyan tanuljak törit?

Figyelt kérdés
Általánosban minden évben csillagos ötös voltam, most a gimiben viszont ( 10.ben ) egyszerűen max egy 3-4-esre vagyok képes, de leginkább hármasra. Egyszerűen nem tudom megtanulni, itt ülök felette 3 napja mindennap elolvasom, de ha utána visszakérdeznének, hirtelen nem tudnám belőni időben és,hogy pontosan mi az. Lehet, hogy közbe játszik az, hogy itt a net előttem, de ez akkor se normális. Esszét se tudnám megírni normálisan, a képfelismerés meg egy vicc, mert meg se mondja,hogy mik lesznek, csak a témához keres vmit a neten...Ötletek, hogy hogyan legyek hatékonyabb? Ugyanis nem a szorgalommal van gond.
2014. jan. 4. 14:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt hozzátenném, hogy ami lassan 2 éve veszünk, ku**a nem érdekel, unalmas szar, vallások, most meg végig rohanunk a perzsa-görög csatákon, unalmas így az egész, nem is érdekel...Szerintem ez a legnagyobb gond
2014. jan. 4. 14:30
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem érdekel, az tényleg nagy gond. Én is utáltam a törit, érdektelen számomra. Kapcsold ki a gépet, olvasd végig az anyagot, emeld ki a lényeget és próbáld meg azt megtanulni.

Vagy pedig írd ki a lényeget és ahhoz olvass anyagot a neten. Az a szar, hogy ez nem szeretés-nem szeretés kérdése, hanem muszáj. :S

2014. jan. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pedig a töri jó lenne, csak nem ebben a formában, hogy minden órán trrrr jegyzetelsz mint egy barom, mert le kell adni az anyagot...És aztán tanuld meg a tömör faszsá*got..
2014. jan. 4. 15:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kívánságműsor, ezt tudom rá mondani. Főleg hogy érettségi tantárgy. Én is utáltam, de muszáj volt. Attól, hogy ezen problémázol, nem lesz érdekesebb a tárgy.

Próbáljatok meg a tanárral kommunikálni, hogy ne felolvasóestet tartson, amit alig bírtok jegyzetelni, hanem erőltesse meg magát és tartson élhetőbb módon előadást.

2014. jan. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na megírtuk, elég jól ment, szerintem egész jó lett, egyes tuti nem, de szerintem kettes sem lesz :)
2014. jan. 6. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!