Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kell a Szegedi Tudomány...

Hogyan kell a Szegedi Tudományegyetem Természettudományi és Informatikai Karról kiiratkozni végleg?

Figyelt kérdés
Jelenleg Mérnök Informatikus szakon tanulok, de úgy döntöttem otthagyom egyéb okok miatt. Ilyenkor mit kell tennem? Már aktív vagyok erre a félévre, de a tanév végén szeretnék kiiratkozni, vagy lehet már a félév közben. Egyszerűen mennyek be a TO-ra és mondjam azt hogy ki szeretnék iratkozni? Vagy mit kell tegyek? A válaszokat előre köszönöm!
2012. márc. 19. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, csak simán be kell menni TO-ra. Vagyis nekem egyik csoporttársam bement ugyanígy évközbe, ki kellett töltenie egy lapot (azt nem tudom mi volt rajta, gondolom sima űrlap), kicsit megpróbálták lebeszélni de ennyi volt. Azt mondta,h az volt a fura, h semmi személyit meg ilyet nem kértek, szóval akárki helyett kiíratkozhatott volna:P
2012. márc. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgyvan, ahogy az első írja.

De bizti végleges a döntés?

nem akarnál csak simán passzív féléves lenni?

Nehogy később megbánd..de nem szeretnék itt okoskodni, te döntésed..

2012. márc. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az utolsó kommentelőnek: az a baj hogy anyagilag nem éri meg nekem hogy folytassam. Elég kevés az összkereset a családban, és így nem éri meg. Plusz nem is ment annyira jól, szóval jobb lesz ez így. Azért köszi!

2012. márc. 19. 23:58
 4/5 anonim ***** válasza:
20%
Később nem fogod megbánni, az biztos, én is ki akartam anno iratkozni, másik egyetem szintén informatika szakáról, de nem tettem, máig bánom az egészet, az a csoda, hogy eddig még nem égettem el a diplomám.
2012. márc. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%

A kar honlapjáról tudsz Törlési kérelmet nyomtati,

kitöltöd, bedobod nekik, ennyi, pár hét múlva kiküldik a hivatalos határozatot, még személyit se kell mutatni

De gondolom, TO-n is tudnak adni, ha nem tudsz nyomtatni.

2012. márc. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!