Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy oldottátok meg, hogy...

Hogy oldottátok meg, hogy főiskola/egyetem mellett dolgozzatok?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy rengeteg embertől hallom hogy egyetem mellett pincérkedik pl. Hogy vették fel őt olyan helyre ahova szakma kell és gyakorlat? Olyan középsulit végzett? Mert én szívesen pincérkednék egyetem mellett, de nem tudom mennyi az esélyem.

2014. jan. 5. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Diákszövetkezetek szoktak hirdetni ilyesmi munkákat. Arra keress rá. Nem fognak egyből fölvenni, de ha sokszor jelentkezel, egy idő után bekerülsz gyakorlat nélkül is.
2014. jan. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

És ha bekerülök akkor van esély hogy később felvesznek teljes munkaidőre?

2014. jan. 5. 12:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ezt nem tudom, de nem vagyok benne biztos. egy diáknak sokkal kevesebbet kell fizetni, ráadásul ha már nem vagy diák, akkor valószínűleg van egy diplomád, és azért meg lehet, hogy még többet kéne fizetni, de ebben nem vagyok biztos. Persze ha valaki elmegy és te jól dolgoztál addig és már épp nem vagy diák, lehet, hogy fölvesznek. Ez a helytől és a helyzettől függ.
2014. jan. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!