Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kerültetek be abba az...

Bencejump kérdése:

Hogyan kerültetek be abba az egyetembe amibe akartatok?

Figyelt kérdés
450 pont kéne nagyjából, hogy bent legyek a corvinus kereskedelem és marketing szakán államilag támogatott helyen. Kiszámoltam és nagyon jó érettségik és a legjobb jegyek kénének hozzá, nektek ez hogy sikerült? Nekem szinte lehetetlennek tűnik.

2014. jan. 5. 00:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tanulsz!

Ennyire egyszerű,tudom elég brutálisan hangzik hogy semmi bulizás,semmi feleslegesen eltöltött idő,de ez van.

Még van 4 hónapod :)

2014. jan. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kitartással. Hidd el nekem bár nehéznek tűnik, az érettségi semmi ahhoz az anyagmennyiséghez képest amit egyetemen kell majd megtanulnod.
2014. jan. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért akarsz ennyit belefeccölni egy semmire se jó szakra, mikor fele annyival energia befektetéssel rengeteg piacképes szak közül választhatnál?
2014. jan. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kicsit több időm van, még 11-be járok. de nem hiszem, hogy ez egy felesleges szak, de ha szerinted az, akkor tudnál ajánlani néhányat ami szerinted kevésbé felesleges? :)
2014. jan. 5. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!