Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi lenne az a plusz tárgy,...

Mi lenne az a plusz tárgy, amit általános iskolába taníttatnátok? Bármi, ami szerintetek fontos, és kimarad.

Figyelt kérdés
Én a KRESZ-t biztosan, esetleg valami lebutított pszichológia (emberismeret).
2014. jan. 5. 16:43
 1/2 reptoid ***** válasza:

Nem tudom, van-e még olyan tantárgy, hogy egészségtan, de valami ahhoz hasonlót, amiben hangsúlyozzák a gyerekeknek a mozgás, az egészséges táplálkozás, a megfelelő életvitel fontosságát.

És valahogy vegyék is komolyan, mert nálunk a technikatanár tartotta, és mindenki szart bele az egészbe.


Pl kémiából, bioszból is megtanítanak egy csomó dolgot, de az embereknek mégis lövésük sincs róla, hogy az egyes tápanyagoknak mégis milyen hatása van a szervezetükre, miből mennyit és hogyan egyenek.

2014. jan. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem el is mondtad a lényeget.
2014. jan. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!