Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha egy felvett tantárgyból...

Ha egy felvett tantárgyból nem akarok menni vizsgázni, akkor adjam le, és majd vegyem fel következőre?

Figyelt kérdés
2014. jan. 10. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Ráadásul "sürgősen", mert: 1) van határidő ameddig költség nélkül leadhatod (bár ez általában valamikor az előtti munkanapon van) 2) ha úgyis tudod, hogy nem mész, akkor ad meg másoknak az esélyt, hogy időben felvegyék (feltéve, hogy teli van).


//Ez BME-s szabály szerint mondom, lehet, hogy máshol másképp van, de kétlem, hogy az alapelv bárhol más lenne.


U.i.: TVSZ-ben nézelődj

2014. jan. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és ha államin vagyok, akkor is pénzbe kerülhet?
2014. jan. 10. 12:37
 3/6 A kérdező kommentje:
ja és a tantárgyat gondoltam leadni, nem a vizsgaidőpontot...és következő félévben felvenni
2014. jan. 10. 12:39
 4/6 A kérdező kommentje:
amúgy SZTE
2014. jan. 10. 12:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, ha nem mész be vizsgára az államin is pénzbe kerül, ahogy a bukás is a legtöbb helyen, illetve több pótbeadandó, -vizsga, -zh.


Tárgyat leadni nem lehet, ha nem mész elvizsgázni, akkor megbuktál. BME-n legalábbis én nem tudok ilyenről, hogy leadod a tárgyat.

2014. jan. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, utánanéztem, s a 3.vizsga után kell fizetni
2014. jan. 10. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!