Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy csaj aki felvett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj aki felvett Msn-re, tetszik is, de próbálom eljátszani hogy annyira nem érdekel, nem akarok annyira gyökérnek látszani, ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 18:06
 1/10 anonim válasza:
szerintem mond el neki mit érzel és ne hidd azt h gyökér leszel legyél abban biztos amit csinálsz 15/L
2010. máj. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Óóóó, pedig MSN-en a legkönnyebb az ismerkedés.A téma először a csaj szexuális élete legyen (erre begerjed), aztán jöhet egy kis villogás, meséld el neki, hogy most kaptad életed legjobb melóját, egy hivatalos MIRELITG*ECIT forgalmazó vállalatnál, aztán hívd át, hogy pucolja ki a macskaalmot.(ha nagyon ellenkezik fenyegesd meg, hogy küldesz neki egy vírust amitől tüsszentés helyett szellenteni fog..)
2010. máj. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
huh ezek roppant bölcs válaszok ,de azért köszönöm:D
2010. máj. 25. 19:00
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyszer felvettem msn-re egy fiút, és egy szavas válaszokat írt csak. Na ilyet semmiképpen se csinálj, mert az én szemeben az ilyen egy életre elássa magát.

Persze nem kell egyből nagyon rányomulni sem, mert az sem jó. Találd meg az arany középutat. És sok szerencsét! (:

2010. máj. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A mirelitspermiumot forgalmazó vállalatokat ne szóld le. Haverom apja bikaspermát szállít külföldre, lefagyasztva, és hatalmas dellát keres vele. Igaz, hülyén néznek a határőrök, miután válaszol a "mi van a tartályban?" kérdésre.


A csajhoz annyit, hogy csak kicsit legyél vele bunkó. Inkább csipkelődő, és játssz meg egy kis egót. Erre gerjednek.

2010. máj. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem jól haladsz :D:D

nektek fiúknak könnyebb helyzetbe vagytok sztem :D

egyszerűű :D:D

kicsit faggasd a szerelmi életéről...kérdezzd h milyen pasik jönnek be neki:D

és utánna magadról faggasd egy kicsit :D

meg mondd el neki szép lassacskán az érsézeidet, ezt nem szabad szégyelned :D

én szurkolok neked :D

2010. máj. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
A bokok azokat a lanyok nagyon szeretik. De ne ilyet hogy az ajkad voros rozsa meg stb. mert azzal nem tud mit kezdeni. Dicserd a szemet vagy az alakjat.
2010. máj. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mondj/csinálj egy-két olyan dolgot amit több féle képpen értelmezhet... (pl bókolgass, de ne nyomulósan, mond neki hogy majd még beszéltek erről meg arról, meg ilyesmik) Ilyenkor egy csaj alap hogy azon kezdi rágni magát, hogy most tetszik e a fiúnak... és ilyenkor nagyobb esélyed van... És ne legyél már gyerekes a lányok oda vannak az őszinte és kedves pasikért...
2010. máj. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem légy őszinte. Mert ha magamból indulok ki,én pl. mindig azt hiszem a pasiról,akivel beszélgetek/ismerkedek,hogy csak barátkozni akar velem,semmi több. Eszembe sem jut,hogy esetleg tetszek neki,és ezért már volt egy pár alkalom,hogy "hülyének" tartottak. Pedig,ha nyíltan kimondták volna,a dolgokat (érzelmeiket),akkor én is megértettem volna,hogy azt a poénból elköpött ezt-azt nem is poénnak szánta,hanem valóban így gondolta.

Szóval,csak őszintén! Az tényleg bejön a csajoknak!

28/L

2010. máj. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem könnyű
2010. máj. 26. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!