Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan mondjam el...

PureDawn kérdése:

Szerintetek hogyan mondjam el a szüleimnek, hogy nem akarok elmenni egyetemre?

Figyelt kérdés
Egy ideig teljesen lelkes voltam, hogy találtam egy nekem való szakot, de egy idő után teljesen összezuhantam. Félek, hogy nem érném el a kellő kreditszámot, és akkor fizethetek jó sokat, amire nekem nem futja. Mit csináljak? :(
2014. jan. 8. 21:46
 1/5 reptoid ***** válasza:

És ha nem akarsz oda menni, akkor most mihez fogsz kezdeni magaddal?

Engem mondjuk nem érdekel, de őket lehet, úgyhogy azt is mondd el nekik.

2014. jan. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudják, de nem támogatnak benne. Ezért akarják annyira az egyetemet.
2014. jan. 8. 21:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek lehetnek kételyei saját magával kapcsolatban, ha olyanba kezd, amit addig nem csinált, de gondolj arra, hogy milyen sokan végeznek egyetemet. Ezek sem zsenik, csak van bennük szorgalom és kitartás. Ezek a tulajdonságok akkor is kellenek, ha nem egyetemen tanulnál.
2014. jan. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem egy nagy was ist das ez az egyetem dolog. Nehogy azt hidd, hogy te ide hülye vagy, persze ha nem állatorvosnak vagy jogásznak készülsz. Én egy közepesen erőős egyetem közepesen erős szakára járok, nem mondom hogy az élet felhőtlen itt, miert kell tanulni de nem gebedek bele. Mellesleg vannak csoporttársaim akik 10-et 5-tel nem tudnak fejben elosztani mégis itt vannak. Ha pedig nem akarsz, mond azt nekik hogy bizonytalan vagy, először egy más szakmát akarsz elvégezni, mert félsz az egyetemtől hogy nem tudod befejezni...
2014. jan. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én így tettem kb 6 évesen, 8évesen, 10évesen,9évesnen.... Anya ne beszélj már erröl én nem akarok egyetemes kukás lenni , sőt az angil igyis gagyeszül megy meg ezzel a szaral nem megyek sokra, majd ak megyek max egyetemre , ha fizetnek érteXD
2014. márc. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!