Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Félévkor lehetek még ötös...

Félévkor lehetek még ötös angolból?

Figyelt kérdés

Ilyen jegyeim vannak:

Felelet-5

Órai munka-5

Dátumok-4

Felelés-5

Témazáró-3 :(((


A hármast ma kaptam.Lehet javítót írni.Ha azt megírom ötösre akkor is csak 4,5 lesz az átlagom.Ha még felelek ötösre van esély,hogy megadja?Órán egész aktív vagyok.Számítani fog valamit?Vagy nem?


2010. nov. 30. 14:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, ha látja hogy teszel érte, meg ha nem egy savanyú banya.
2010. nov. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Tanárfüggő az osztályzás

a támazáró többet nyom a latba mint az órai munka meg a felelés

2010. nov. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Tanára válogatja.. De szerintem ha javítasz ötösre, meg látja, hogy igyekszel, még kaphatsz. Még bő 1 másfél hónapod van.
2010. nov. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Nekem 1-esem is volt évvégén, mégis 5-ös lettem:)
2010. nov. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát a témazáró nálunk duplán számít szóval ha csak nem most fogsz felvételizni akkor nem adja meg
2010. nov. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A témazáró többet ér, mind a többi jegy (gondolom), ezért így nem hiszem. Ha a javítot megírod, akkor - ha rendes a tanár - megengedi, hogy felelj az ötösért.
2010. nov. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Rendes tanár.Osztálytársam év végén bekapott egy kettest az utolsó témazáróra és megadta neki az ötöst.Mondjuk azon kívül csak ötöse volt.

De nekem tavaly a matektanár nem adta meg az ötöst félévkor,mert volt egy kettesem.A többi jegyem pedig ötös volt.Akkor most ez tanártól függ?Holnap lesz angolunk.Lehet felelek valamiből.

2010. nov. 30. 15:02
 8/15 anonim válasza:
Szerintem meglesz az 5ös! Szólj a tanárnak, hogy felelni szeretnél az ötösért, és akkor 100% hogy meglesz.
2010. nov. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Nem minden osztalyzat egyenrangu. De ha javitasz, akkor latja, hogy igyekeztel es azt ertekelheti. En pl. megkerdeznem tole, hogy mit kell csinlnom, hogy otos legyen a vegen.
2010. nov. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Rendben van.Köszönöm a válaszokat.Holnap lesz angolunk.Tanulok rá.És majd aktív leszek órán.
2010. nov. 30. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!