Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A legkönnyebb vizsgámra nincs...

A legkönnyebb vizsgámra nincs motivációm, sem erőm. Hogy álljak neki?

Figyelt kérdés
Lesz egy szóbelim amiből 21 tétel van ,max 1.5 oldalasak és kedden megyek belőle. Ha valaki szépen elmondta eddig a kidolgozott tételeket ötöst kapott,tehát tényleg egy könnyű vizsgával állok szemben. Most szombat-vasárnap-hétfőm itt van rá,hogy megtanuljam,de nem tudok nekiülni.. nem tudom miért. Már átestem a többi vizsgámon,a nehezén,elfáradtam talán..egyszerűen nem értem miért nem vagyok képes leülni. Nem tudok koncentrálni. Mit csináljak? :/

2014. jan. 11. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Gondolom azért van, mert nagyon eleged van már a tanulásból, én is így vagyok vele, de nekem még van négy nehéz vizsgám.


Próbáld magad azzal motiválni, hogy belegondolsz, mi lesz, ha nem sikerül. Ez egy könnyű vizsga, égni fog a pofád, hogy ezen buktál el.

2014. jan. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Olvass, ne magolj, aztán csak megmarad valami, nem? Nem tudom, milyen típusú tételek...

Határozd el, hogy most tanulsz egy órát, aztán két óráig azt csinálsz, amit akarsz, aztán megint tanulsz egy órát. Holnap majd kicsit többet nézegeted, vizsga előtti napon meg még többet. Sajnos ez van. :/

Ha nagyon unod, olvasás után írj ki magadnak kérdéseket a tételek alapján, és úgy lesz egy kis vizsgahangulat, höhö.

2014. jan. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!