Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetséges 70 tételt megtanuln...

Lehetséges 70 tételt megtanulni 2 hét alatt?

Figyelt kérdés

Kb. 300 (nyomtatott) A4-es oldal, képet és ábrát nem tartalmaz, csak szöveg. Tartalmát tekintve számvitel.


Úgy terveztem, hogy minden nap megtanulok 30 oldalt, így 10 nap alatt végzek és marad 4 napom ismételni.

Minden nap 10-től 15-ig, valamint 19-től éjfélig van időm tanulni, ez 10 órát jelent.


Életem legfontosabb vizsgájára készülök, de sajnos csak most tudtam hozzákezdeni a tanuláshoz. :(


Szerintetek sikerülni fog?


2014. jan. 11. 16:43
 1/4 anonim válasza:
100%
Ha elhatározod, hogy megtanulod és végig hiszel benne, akkor igen sikerülni fog, de soha ne add fel! Ez a lényeg, hogy amikor már magadban meghallod a kisördögöt, hogy ááá ez nekem nem fog sikerülni, akkor rázd meg magad és gondolj arra, hogy ha beleadsz mindent sikerülni fog.
2014. jan. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha be tudod tartani amit terveztél.
2014. jan. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sikerült megtanulnom mindent, 4-es lett az államvizsgám. :)
2014. febr. 1. 18:10
 4/4 anonim ***** válasza:
gratulálok!:)
2014. febr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!