Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem tudom hogy milyen szakmát...

Nem tudom hogy milyen szakmát szeretnék kitanulni mert nem találok semmi olyat ami érdekelne vagy eltudnám képzelni hogy én azt végezzem. Tudnátok nekem érdekes vagy ritka szakmákat irni? Lehetőleg olyat amihez nem kell diploma.

Figyelt kérdés
értelmes válaszokat léci. köszönöm :)

2014. jan. 11. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ártana tudni, hogy milyen beállítottságú vagy.
2014. jan. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Érdekes, ritka, jól fizető szakmát szeretnék bármiféle képzettség, végzettség, vagy irányultság nélkül? Esetleg elmehetnél komédiásnak, mert engem már megnevettettél. Azért adj pár támpontot, mesélj arról mi érdekel, és talán tudunk segíteni.
2014. jan. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
:D érdekelnek a könyvek, animék, hát ezt a kettőt tudnám mondani. de ez azért fontos mert keddig 10szakmát összekell irnom amit esetleg tanulni szeretnék..de nincs elképzelésem :(
2014. jan. 12. 20:12
 4/4 anonim válasza:
Na, mi lett belőled végül?
2023. márc. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!