Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikrobiológiából szeretném...

Mikrobiológiából szeretném írni a diploma munkámat. Írna valaki érdekes témát?

Figyelt kérdés
Baktériumokkal vagy gombákkal kapcsolatos témákat keresek, amiről írhatnék. Írt már valaki ilyesmiről? Adnátok ötleteket?
2010. febr. 8. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne vedd kötekedésnek, csak kérdezem, hogy nektek nincsenek témák megadva? Általában van vagy 50-60 megadott témacím a szakdolgozatoknál.
2010. febr. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ja amúgy a Google is tud jókat kidobni, pl.

[link]

[link]

[link]

[link]


# Antibiotikum politika, baktériumrezisztencia és antibiotikum fogyasztás alakulása egy szabadon választott klinikán


# Súlyos infekciók mikrobiológiai vizsgálatainak értékelése az antibiotikum kezelés tükrében. Prospektív vizsgálatok egy választott osztályon


# Mikrobiológiai mintavételek gyakorisága, eredményessége súlyos infekciózus betegek kezelésében


# Szexuális úton átvihető herpes simplex vírus I-II és Chlamydia trachomatis fertőzések


# Humán papillomavírus fertőzések szerepe a méhnyakrák kialakulásában


# Hepatitis C vírus fertőzés diagnosztikai algoritmusa


# Anaerob baktériumok patogenitási tényezőinek vizsgálata


# Anaerob baktériumok antibiotikum érzékenységének változása magyarországi országos adatok alapján


# Gram-negatív és Gram-pozitív törzsek rezisztenciájának változása/statisztikai adatok feldolgozása


Ésmég:

[link]

2010. febr. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem vettem :) Hát ma bementem és összesen 8 témát adtak amiről lehetne írni, de egyik sem tűnik túl jónak. Mondták, hogy ha van saját elképzelésem akkor az is lehet.

Az a baj, hogy nekem valami környezettel kapcsolatos témát kéne választanom mert olyan szakon tanulok és ami emberrel kapcsolatos az nem jó mert kell végeznek saját mérnöki munkát. Ezt talán itt a laborban tudnám megtenni, remélem. Szóval ezért vagyok gondban, mert először én is hasonló témákra gondoltam de nagyon sokat ki kell lőnöm ez miatt. De amúgy van egy két érdekes azok között, amiket írtál, lehet tudok belőle hasznosat kiszedni. Köszönöm. :)

2010. febr. 8. 18:14
 4/5 A kérdező kommentje:
javítok: végeznem. :)
2010. febr. 8. 18:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívesen, sok sikert hozzá :) De keresgélj még az alsó google-s helyen, biztos van még pár érdekes link.
2010. febr. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!