Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Normális dolog, hogy lelkiisme...

Normális dolog, hogy lelkiismeret-furdalásom van, amiért beteg vagyok? Nyugtassatok meg, hogy nem vagyok dilis, és más is volt már így vele.

Figyelt kérdés
Hetek óta tüsszögök-nyüsszögök,de rendesen bejártam iskolába.Múlt hét közepe táján rosszabbul lettem,szombat óta lázas vagyok,alig kapok levegőt,az ágyból is nehezen tudok felkelni.Fontos lenne elmennem iskolába,mert javítani szeretnék az átlagomon (4,5-ről 4,7-re össze tudnám hozni,ha lenne erőm bemenni).
2014. jan. 13. 06:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Az egészséged sokkal fontosabb, mint az, hogy javíts. Azonkívül, ha most betegen bemész, csak rontasz a helyzeten. Pihenj sokat, igyál teát, menj el orvoshoz. Lehet, hogy csütörtökön be tudsz menni már.
2014. jan. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. Imádhatnak az osztálytársak, hogy szórtad hetek óta a bacikat!

2. Ha az elején otthon maradtál volna pár napot pihenni már rég teljesen rendeben lennél.


Ez a titok!

2014. jan. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!