Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mivel a matek elég jól megy,...

Mivel a matek elég jól megy, ezért azon gondolkozom, hogy jövőre leteszem a matek emelt szintű érettségit. De utána milyen szakot javasolnátok, amivel majd viszonylag sok pénzt lehet keresni?

Figyelt kérdés
Viszonylag szegény családban élek és ezért szeretnék egy olyan állást, amivel el tudom magam tartani, és tudom támogatni a családomat is. Német szakon vagyok, ezért német érettségit meg nyelvvizsgát is leteszem, és még infot is le fogom. Esetleg valamit tudnátok javasolni így ezek kombinációjával? Még egy angol érettségin is gondolkozom, de mivel tanár nem igazán tanít minket, ezért ez még két esélyes.
2012. nov. 5. 20:20
 1/1 anonim ***** válasza:

"sok pénzt lehet keresni"


inkább olyat keress amit szeretnél csinálni, aztán nézd meg ezek közül, hogy melyiknél magasabbak a bérek.


[link]

2012. nov. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!